Home

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

service2

Dekoracje na ślubie czy weselu to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy przygotować starannie by Wasz dzień był zapamiętany. Odpowiednie dobranie kwiatów …..

img3

Rodzinny obiad, romantyczna kolacja we dwoje, przyjęcie, firmowy bankiet – każda okazja jest dobra, aby nadać jej niepowtarzalną oprawę.

Nasza restauracja to nastrojowe miejsce w stylowym z zachwycającym widokiem na park.

nocleg-w-palacu

Każdy zachwyca unikalnym wystrojem: szlacheckim, orientalnym lub eklektycznym połączeniu tradycji staropolskiej z akcentami z dwudziestolecia międzywojennego i współczesności. Ze wszystkich okien naszych rodzinnych pokoi roztacza się malowniczy widok na park, który zachwyca o każdej porze roku.

event2

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

konferencje2

Nasz Pałac to wprost idealne miejsce na konferencję, spotkanie biznesowe, szkolenie lub business lunch. Gościom Biznesowym oferujemy ponadto komfortowe pokoje z widokiem na park oraz doskonały catering i energetyczne przerwy kawowe ze słodkościami.

img2

Aby zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje kliknij tutaj