Warning: include_once(assets/img/icons/svg.svg): failed to open stream: No such file or directory in /palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/themes/palac_www/header.php on line 43

Warning: include_once(): Failed opening 'assets/img/icons/svg.svg' for inclusion (include_path='/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/archive_tar:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/console_getopt:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/http_request2:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/mail_mime:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/mail_mime-decode:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/net_url2:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear_exception:.:/:/usr/local/php7/lib/pear') in /palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/themes/palac_www/header.php on line 43

ikona pokoje Pokoje

Ukojenie znajdziesz w trzech Apartamentach składających się z pojedynczych pokoi oraz łazienki. Dla ceniących sobie przestrzeń i intymność otwieramy pałacowy Strych o powierzchni 160 m2 z widokiem na 7-hektarowy Park i dwa stawy.

Apartament – Skrzydło Anioła

Apartament usytuowany na parterze w zachodnim skrzydle pałacu. Apartament przeznaczony dla rodzin z dziećmi lub bliskich przyjaciół chcących spędzić wspólnie czas jednocześnie dając sobie komfort intymność. Znajdują się w nim trzy komfortowe pokoje z podwójnymi łóżkami oraz osobna łazienka ze stylową wanną na lwich łapach. Łącznie z Apartamentu może skorzystać od 6 do 8 Gości.

Zarezerwuj pobyt

Apartament - Orle Gniazdo

Apartament przeznaczony dla rodzin z dziećmi, bliskich przyjaciół nastawionych na ciszę i spokój połączony z aktywnym wypoczynkiem. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze w zachodnim skrzydle pałacu. Znajdują się w nim dwa komfortowe pokoje z pojedynczymi łóżkami – łącznie 8 łóżek z możliwością połączenia w łóżko podwójne, oraz jeden pokój z podwójnym łożem małżeńskim. Osobna jasna łazienka z przeszklonym prysznicem. Łącznie z Apartamentu może skorzystać od 8 do 10 Gości.

Zarezerwuj pobyt

Apartament - Książęca Góra

Apartament idealny na rodzinny pobyt lub romantyczny wyjazd we dwoje. Usytuowany jest na pierwszym piętrze we wschodnim skrzydle pałacu. Znajdują się w nim dwa podwójne łóżka oraz budząca zachwyt wielka łazienka z wanną i przeszklonym prysznicem, której uroku dodaje widok na parkowe stawy. Proponujemy kąpiele z książką i szampanem, połączone z aromaterapią lub solami pielęgnacyjnymi.

Zarezerwuj pobyt

Pokój - Książęcy Sen

Książęcy Sen jest pokojem dwuosobowym z jednym podwójnym łożem małżeńskim. W tym pokoju uraczy Cię głęboki sen i przepiękny widok na park. Rankiem usłyszysz śpiew ptaków i poczujesz słodki powiew wiatru na skórze. Łazienka z wanną na lwich łapach, zgodnie z pałacową architekturą. Książęcy Sen wchodzi w skład Apartamentu Skrzydło Anioła a dzięki zamkniętej drzwiami przestrzeni, daje komfort użytkowania, nawet dla pojedynczych Gości.

Zarezerwuj pobyt

Pokój - Leśny Skarb

Leśny Skarb to zdystansowany i elegancki pokój znajdującym się na pałacowym parterze w zachodnim skrzydle. Jedno podwójne łoże jest idealne dla 2 lub dla 1 Gości. W pokoju tym bez trudu się wyciszysz, napiszesz powieść lub posłuchasz śpiewu ptaków na wyciągnięcie ręki. Łazienka z wanną na lwich łapach, zgodnie z pałacową architekturą, znajduje się tuz obok pokoju. Szkatułka wchodzi w skład Apartamentu Skrzydło Anioła a dzięki zamkniętej drzwiami przestrzeni, daje komfort użytkowania, nawet dla pojedynczych gości.

Zarezerwuj pobyt

Pokój - Sekret

Sekret jest romantycznym pokojem usytuowanym na pierwszym piętrze. Jedno dwuosobowe łoże, stonowana kolorystyka, zwiewne firany i niesamowity widok na park z pewnością trafi w każde gusta. Sekretem jest energia panująca w tym pokoju o czym przekonasz się sam. Jasna łazienka z przeszklonym prysznicem do której dyskretnie zagląda zielony bluszcz i drzewo kasztanowca, zgodnie z pałacową architekturą, znajduje się tuz obok pokoju. Sekret wchodzi w skład Apartamentu Orle Gniazdo a dzięki zamkniętej drzwiami przestrzeni, daje komfort użytkowania, nawet dla pojedynczych Gości.

Zarezerwuj pobyt

Pokój - Wianek

Wianek to jasny, romantyczny i zwiewny pokój, idealny na rodzinny pobyt z dziećmi lub pobyt tylko we dwoje. Dwa podwójne łoża lub 4 pojedyncze łózka pomieszczą do 4 osób. Ze starannie odrestaurowanych okien roztacza się widok na park, zieloną polanę i pałacowy dziedziniec z fontanną. Jasna łazienka z przeszklonym prysznicem do której dyskretnie zagląda zielony bluszcz i drzewo kasztanowca, zgodnie z pałacową architekturą, znajduje się tuz obok pokoju. Wianek wchodzi w skład Apartamentu Orle Gniazdo a dzięki zamkniętej drzwiami przestrzeni, daje komfort użytkowania, nawet dla pojedynczych gości.

Zarezerwuj pobyt