Warning: include_once(assets/img/icons/svg.svg): failed to open stream: No such file or directory in /palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/themes/palac_www/header.php on line 52

Warning: include_once(): Failed opening 'assets/img/icons/svg.svg' for inclusion (include_path='/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/archive_tar:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/console_getopt:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/http_request2:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/mail_mime:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/mail_mime-decode:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/net_url2:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear_exception:.:/:/usr/local/php7/lib/pear') in /palac-pstrokonie.pl-2019/wp-content/themes/palac_www/header.php on line 52

ikona pokoje Rezerwacje pokoi

Apartament – Skrzydło Anioła

3 pokoje – max 6 osób – wspólna łazienka z wanna – parter śniadanie w cenie

Apartament usytuowany na parterze w zachodnim skrzydle pałacu. Apartament przeznaczony dla rodzin z dziećmi lub bliskich przyjaciół chcących spędzić wspólnie czas jednocześnie dając sobie intymność. Znajdują się w nim trzy komfortowe pokoje z podwójnymi łóżkami oraz osobna łazienka ze stylową wanną na lwich łapach.

Zarezerwuj pobyt

Apartament - Orle Gniazdo

3 pokoje – max 8 osób – wspólna łazienka z prysznicem – na piętrze śniadanie w cenie

Apartament przeznaczony dla rodzin z dziećmi, bliskich przyjaciół nastawionych na ciszę i spokój połączony z aktywnym wypoczynkiem. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze w zachodnim skrzydle pałacu. Znajdują się w nim dwa komfortowe pokoje z pojedynczymi łóżkami – łącznie 8 łóżek z możliwością połączenia w łóżko podwójne, oraz jeden pokój z podwójnym łożem małżeńskim. Osobna jasna łazienka z przeszklonym prysznicem.

Zarezerwuj pobyt

Apartament - Książęca Góra

1 pokój – max 4 osoby – łazienka z wanną i prysznicem – na piętrze – śniadanie w cenie

Apartament idealny na rodzinny pobyt lub romantyczny wyjazd we dwoje. Usytuowany jest na pierwszym piętrze we wschodnim skrzydle pałacu. Znajdują się w nim dwa podwójne łóżka oraz budząca zachwyt wielka łazienka z wanną i przeszklonym prysznicem, której uroku dodaje widok na parkowe stawy. Proponujemy kąpiele z książką i szampanem, połączone z aromaterapią lub solami pielęgnacyjnymi.

Zarezerwuj pobyt